מי שלא מבין איך אפשר לחטב את הגוף מבלי להזיע

איך אוכל להשיג חיטוב מושלם?

מי שלא מבין איך אפשר לחטב את הגוף מבלי להזיע, לא ניסה עדיין את הפילאטיס מכשירים!

מומחים שהשוו בין שיטות התעמלות שונות, מצאו שאפשר לשרוף שומנים באירובי וכאלו אבל לא לחטב, במקום הראשון לעיצוב וחיטוב הגוף עומד הפילאטיס מכשירים!

התרגול על מכשירי הפילאטיס פועל גם על שריריים פנימיים וגם על השרירים החיצונים הוא מחטב את השרירים והעיקר מצר היקפים! האימון הוא כנגד התנגדות מתואמת ומשתנה ליכולת האישית וזה מה שמאפשר את חיטוב הגוף.

באילונגיישן – סטודיו לפילאטיס מכשירים מקצועי מעניקים את מלוא תשומת הלב לכל השריריים בגוף מכף רגל ועד ראש, אנו מאריכים (ומכאן שמנו..) את השרירים וזה מה שמאפשר לנו להצר את הגזרה ובנוסף למצק את הגוף.

 

חיטוב ויותר – חינוך הגוף מחדש

אפשר לומר שהאימון על מכשירי הפילאטיס 'מחנך' את הגוף מחדש, השיטה יוצרת איזון מושלם בין חיזוק השרירים להתארכות, משפרת את הקואורדינציה של הגוף, ממריצה את מחזור הדם, משחררת מפרקים, משפרת את כושר הריכוז, משרה רוגע ומפיגה מתחים ו..כאבי גב, הכי חשוב היא עוזרת לנו להצר היקפים ולחטב את הגוף.

אל תשארו מאחור! הצטרפו עוד היום ותהנו מכל היתרונות!

איך אוכל להשיג חיטוב מושלם?

מי שלא מבין איך אפשר לחטב את הגוף מבלי להזיע, לא ניסה עדיין את הפילאטיס מכשירים!

מומחים שהשוו בין שיטות התעמלות שונות, מצאו שאפשר לשרוף שומנים באירובי וכאלו אבל לא לחטב, במקום הראשון לעיצוב וחיטוב הגוף עומד הפילאטיס מכשירים!

התרגול על מכשירי הפילאטיס פועל גם על שרירים פנימיים וגם על השרירים החיצונים הוא מחטב את השרירים והעיקר מצר היקפים! האימון הוא כנגד התנגדות מתואמת ומשתנה ליכולת האישית וזה מה שמאפשר את חיטוב הגוף.

באילונגיישן – סטודיו לפילאטיס מכשירים מקצועי מעניקים את מלוא תשומת הלב לכל השריריים בגוף מכף רגל ועד ראש, אנו מאריכים (ומכאן שמנו..) את השרירים וזה מה שמאפשר לנו להצר את הגזרה ובנוסף למצק את הגוף.

חיטוב ויותר – חינוך הגוף מחדש

אפשר לומר שהאימון על מכשירי הפילאטיס 'מחנך' את הגוף מחדש, השיטה יוצרת איזון מושלם בין חיזוק השרירים להתארכות, משפרת את הקואורדינציה של הגוף, ממריצה את מחזור הדם, משחררת מפרקים, משפרת את כושר הריכוז, משרה רוגע ומפיגה מתחים ו..כאבי גב, הכי חשוב היא עוזרת לנו להצר היקפים ולחטב את הגוף.

אל תשארו מאחור! הצטרפו עוד היום ותהנו מכל היתרונות!

Makes a good brain better

מה זה כושר למוח?

MAKING A GOOD BRAIN BETTER !

פילאטיס כינה את שיטתו "the thinking man's exercise.". וזה  ממש ככה, האימון על פילאטיס מכשירים דורש חשיבה וריכוז.חוקרים מדדו שינויים בפעילות המוח אצל מתאמנים כעבור 10 שבועות של אימון על מכשירי הפילאטיס. נמצאה עליה בגלי האלפא של המוח, (גלי אלפא מאפיינים מצב של רגיעה בין שני חלקי המוח: השמאלי- האנליטי, והימני – היצירתי. מעניין שסופרים וממציאים רבים טוענים כי היצירות הגדולות שלהם נוצרו מתוך מצב תודעתי זה)

אז כן, האימון על מכשירי הפילאטיס מעלה את גלי האלפא שלנו במוח!

מה שאומר שיפור הזכרון, החשיבה ותפקודים קוגנטיביים בכלל. החוקרים מאמינים שאימון הפילאטיס מכשירים יעיל כאופציה טיפולית לסובלים מירידה בתפקוד המוחי .

חברה מספרת: אני מרגישה איך כמו טיפות של רוגע מטפטפות לי מהמוח לכל הגוף, אני מגיעה לכאן מזה לחוצה וטרודה, ויוצאת מכאן שלוה ורגועה

 • זה הפינוק השבועי שלי, לבוא לכאן פעמיים בשבוע ולמלא את המצבר

חברה (פסיכיאטרית) מספרת: את יודעת, זה ממש משחרר סטרס. זה מביא לשלוות נפש. חשבתי לצאת דחוף לחופש ועכשיו נראה לי שאוכלל לחכות עם זה..

במסגרת נפרדת) יתרונות הפילאטיס מכשירים:

כאן המסגרת עם היתרונות של הפילאטיס, להעתיק את המסגרת הקודמת ולהוסיף אחרי 1-4

 1. הכי יעיל לבנית עצם (אוסטיאופורוזיס)
 2. ככה יורדים אחת ולתמיד במשקל
 3. Pilates Machines makes a good brain BETTER!! פילאטיס מכשירים מכניס את המוח לכושר

עוד? בפעם הבאה!

שיטת האימון הכי לוהטת היום היא:

פילאטיס מכשירים

אז איך ולמה פילאטיס מכשירים?

הסיבה שהפילאטיס מכשירים נחשב לשיטה טובה כל כך לטיפול בגוף טמונה בכך שמדובר קודם כול בכלי שיקומי. האימון שמוצע כאן מטפל במצבים של חוסר איזון שרירי או מפרקי שנגרמו בעקבות פגיעה מסוימת. זה יכול להיות דרמטי כמו תאונת דרכים או אפילו פגיעות זעירות באזורים שונים בגוף, שפשוט החמירו לנו במהלך החיים.

נקח לדוגמה פריצת דיסק שאירעה לנו לפני שנים. כל מי שחווה פריצה כזאת יודע שהכאב שלה עשוי להקרין גם לאזורים אחרים בגוף – הברכיים למשל. כאב הברכיים יגרום לכך שנמנע מפעילות גופנית שתכאיב לנו עוד יותר, וכך ייחלשו שרירי הרגליים, ונזק יוביל לנזק, והמצב רק ילך ויחמיר מיום ליום..לא חבל??

פילאטיס מכשירים שם סוף למעגל הסבל המתמשך הזה!

באמצעות שלל תרגילים על מכשירים הפילאטיס, (שאגב רק באילונגיישן יש את המגוון הגדול של המכשירים המקוריים מארה"ב, מה שנחשב ל'מרצדס' בתחום !) נחזק את אזור הברכיים ונביא אותם לתפקוד נכון שיסייע לנו בביצוע פעולות יומיומיות. התרגילים על מכשירי הפילאטיס גם יסייעו לחיזוק שרירי הגב שהיחלשותם הובילה לפריצת הדיסק. נלמד שיטות של יציבה נכונה ונסגל לעצמנו שליטה בשרירים המייצבים, כך שבסופו של דבר נפטר מהכאבים, וייפתרו בעיית הגב ובעיית הברכיים גם יחד.

התרגול על הפילאטיס מכשירים מעניק לנו המון בונוסים! למשל אם נרצה או לא שרירים עמוקים בגוף מתעוררים לחיים, והגוף מתחטב ומתעצב ואנחנו מוצאים את עצמנו נכנסים למלתחה חדשה..

למי שנמצא בדיאטה זה הדבר שיקפיץ את הדיאטה ויהפוך את ההישגים לבטוחים ו..קבועים!

זה בדיוק כל הקסם המשלב התמדה ועקביות:)

אסור לך להשאר מאחור! קבעו עכשיו את האימון שלכם בשיטה הכי לוהטת שיש היום!

וזה עוד במתנה! (*למצטרפים)

איך יורדים במשקל אחת ולתמיד?

כמה פעמים 'בילינו' בנדנדה הזו של לרדת ולעלות חזרה במשקל?

איך באמת אפשר לרזות אחת ולתמיד??

הנושא רחב ויש לבדוק את כל הגורמים הרלוונטיים להשמנה, ונוסיף כאן במאמר מוסגר סוד קטן: ידעתם שניתן לרדת ולשמור על המשקל התקין לאורך ימים ושנים בעז"ה בעזרת טיפול אינדיבידואלי עם הומיאופתיה קלאסית?

ולשאלה 'סליחה, אבל איך זה קשור לפילאטיס מכשירים?' התשובה כאן למטה וגם ההטבה:)

הדבר הכי חשוב לשמירה על משקל תקין הוא פעילות גופנית. רק מה..לא רואים כל כך מהר תוצאות, וזה נורא מתסכל. מה גם שלגוף 'מרופד' היטב קשה להסתדר עם לא מעט תרגילים ותנוחות..

זה בדיוק ההבדל בין תרגול רגיל (אפילו בפילאטיס מזרון) לבין אימון על פילאטיס מכשירים!

המנח על המכשיר מקל מאוד את התרגול גם לגוף כבד ומרופד.., האחיזה ברצועות ובקפיצים מסייעת ונותנת לכל מתאמן כאן תחושה נפלאה של אתלט. עם הזמן התחושה הזו אכן הולכת והופכת למציאות של ממש, חלום שמתגשם: ההיקפים יורדים, נעשים יותר קלילים ומצליחים הרבה יותר דבריםגם בחיי היום יום שבכלל משתנים אבל לגמרי 🙂

 

חברה מספרת:

 • יש לי בעיה חדשה, כל החצאיות נופלות עלי, כבר אין לי מה ללבוש. עשיתי סדר בארון ושמתי ערימה של חצאיות לתופרת להצרה.
 • כולם אומרים לי שרזיתי, מסכימה עם זה אבל איך זה שהמשקל לא השתנה?
 • על כך בפעם הבאה!

במסגרת נפרדת:

איך מרזים אחת ולתמיד עם הומיאופתיה קלאסית?

בהומאופתיה אין פתרונות קסם או נוסחאות. אין לנו פטריות פלא, או פרוטוקול תזונתי שעונה על צרכי הכלל, אלא טיפול פרטני, עמוק והכי שורשי שיש, הנותן מענה אינדיבידואלי לסיבות שגרמו להשמנה, תקצר כאן היריעה מלהרחיב.

מטבע הדברים השינוי העמוק הזה שמתחיל מבפנים, ואפילו מהתת- מודע מניב תוצאות ארוכות טווח, השילוב המדהים של טיפול הומיאופתי קלאסי לצד אימון אישי בפילאטיס מכשירים נותן מענה מקיף ומושלם לירידה מוצלחת ובטוחה במשקל שנשארת לאורך ימים ושנים.

סטודיו אילונגיישן מנוהל ע"י הומיאופתית קלאסית המביאה את השילוב המנצח הזה אליכם.

למצטרפים חדשים מגיעה הטבה: ייעוץ חינם עם אורה (10 דקות)

רוצים גם לשים סוף לנדנדה הזו של לעלות ולרדת במשקל? תאמו עוד היום את האימון שלכם באילונגיישן!

מה הכי יעיל לצפיפות עצם??

השאלה הזו הטרידה גם את החוקרים, שהשוו תרגול ב14 טכניקות שונות (חדר כושר, אירובי, פלדנקרייז, יוגה ..ואפילו פילאטיס מזרון ופילאטיס מכשירים)

תוצאות המחקר הפתיעו: הטכניקה שנצחה ברמת היעילות הגבוהה ביותר, כלומר שהמתאמנים בה שיפרו הכי הרבה את צפיפות העצם היתה: פילאטיס מכשירים.

בריא להבין, איך זה יכול להיות?

“Wolff’s law” –  חוק וולף קובע שעצמות מתחזקות בתגובה לעומס המופעל עליהן .כדי להמשיך ולבנות עצם על הלחץ המופעל על העצם להיות גדול מהלחץ הרגיל.

פילאטיס מכשירים היא שיטת האימון היחידה המבוססת על התנגדות משתנה בעומסים מותאמים ומשתנים של קפיצים. במשך כל התרגול הגוף מגיב להתנגדות של הקפיץ .

השרירים בגופנו פועלים על עקרון הקפיץ, וזו הסיבה שבפילאטיס מכשירים הגוף מגיב מהר , מתחזק ומתחטב בתרגול מתמשך עם קפיצים.

לכן מבין 14 טכניקות אימון שונות, רק פילאטיס מכשירים הוכחה כשיטה הכי יעילה לצפיפות עצם!!

 

חברה מספרת:

 • ישבתי מול הרופא, אחרי שנים של פוסלן ו.. והוא אמר לי 'הדבר היחיד שיכול לעזור לך זה פילאטיס מכשירים'.
 • חייבת להראות לך בדיקות, לפני שהגעתי לאילונגיישן ראו אצלי ירידה כל הזמן, הרופאה שלי היתה מודאגת, ועכשיו אחרי חצי שנה כאן, תראי בעצמך את תוצאות הבדיקה האחרונה, לא רק שאין ירידה, אלא שיפור של 2 % !!

רוצה גם למנוע אצלך ירידה בצפיפות העצם? תאמו עוד היום את שיעור המתנה שלכם!

ככה הפילאטיס עוזר גם למפרקים

"כירופרקטורים מסבירים שפילאטיס עובד מתוך שליטה ודיוק בתנועה, בפילאטיס מכשירים יש מינימום עומס על הדיסקים והמפרקים. הבונוס למתאמן על הרפרומר (מכשיר הפילאטיס): הריפוד של הרפורמר עבה כמו 10 מזרוני יוגה, וזה מפחית את העומס מהגב ומהברכיים"

כאן לשים את הציטוט כמו בשבוע שעבר מאותו מגזין באנגלית

באילונגיישן יציעו לכם ריפודים נוספים מעבר ל'רגיל'. מתאמנים אצלנו מדווחים על שיפור משמעותי בבעיות המפרקים.

באילונגיישן עובדים גם באימון אישי על בעיות בדיסק, מיניסקוס ובכלל מפרקים.

חברה מספרת: 'היו לי תמיד כאבים בברכיים, ואחרי 4 אימונים, פשוט התחלתי לשים לב שזה הולך ונעלם, לא יאומן!'

זה עוד אחד מיתרונות הפילאטיס: זה עובד בעדינות על המפרקים ומחזק אותם.

פילאטיס מכשירים מחטב. נקודה

הימים חולפים ו…ומה עם הכרס הזו?? רוצים להוריד את הכרס אחת ולתמיד?

הסוד הגדול של דיאטנים ומומחים: פילאטיס מכשירים

זה מחזק ומחטב את שרירי הליבה.  נקודה.

זה לא יאמן של אימון לשרירי הבטן

לפי מחקר על על כושר ואימון אמריקאי: פילאטיס עובד מדהים על שירי הליבה שלנו – ובאנגלית הcore- , (בשפת הפילאטיס our "powerhouse" , מרכז הכוח של הגוף) – בשונה מכל שיטת אימון אחרת.

לאחר 10 שבועות בלבד של אימון פילאטיס, שרירי הבטן מתחזקים ללא הכר. השריר מקבל את צורתו האנטומית הנכונה ועוזר להפטר משומנים ש'התבייתו' על השרירים הרפויים. יחד עם תוצאות טובות של שיפור בסגירת הבקע הבטני המתרחש אצל נשים בהריונות ויישור הצד הימני והשמאלי של המרכז (core ).

הדבר מתבטא בתחושה אחרת של לעמוד, ללכת וכל מאמץ פיזי אחר. זה גם שווה לגב חזק יותר.

Medicine & Science in Sports & Exercise study.

יש כאן שילוב קריטי של תזונה נבונה עם אימון פילאטיס שמביא לתוצאות מנצחות.

רק באילונגיישן תקבלו ייעוץ תזונתי משלים לאימון פילאטיס כבונוס למנויים!

****

זה מה שקורה כאן אצלנו יום יום, הנה על קצה המזלג מה שחברות בסטודיו אילונגיישן לפילאטיס מכשירים מספרות:

 • לא להאמין איך שזה שינה לי את החיים. הפכתי להיות בן אדם אחר, לא ידעתי שיש כזה דבר חיים בלי כאבי גב, החלום הפך להיות מציאות.
 • כל הגוף שלי כאילו 'התכווץ' נהיה חזק, מוצק וחטוב.. כאבי גב? מי זוכר את זה בכלל?
 • החצאיות נהיו רחבות עליי, ולא עשיתי שום דיאטה. מרגישה חזקה, הבטן נהיתה שטוחה.

אל תשארו מאחור, הצטרפו עוד היום!

מה הפילטאיס עושה לגוף ולנשמה?

האימון על מכשירי הפילאטיס 'מחנך' את הגוף מחדש, השיטה יוצרת איזון מושלם בין חיזוק השרירים להתארכות, משפרת את הקואורדינציה של הגוף, ממריצה את מחזור הדם, משחררת מפרקים, משפרת את כושר הריכוז, משרה רוגע ומפיגה מתחים ו..כאבי גב, וזה עוד לא הכל, היא עוזרת לנו להצר היקפים ולחטב את הגוף.

איפה תמצאו עוד כל כך הרבה יתרונות במקום אחד?

כאן לשים את מסגרת יתרונות הפילאטיס באותה גרפיקה כמו מה27 ביוני , למשל

 1. הוכח מחקרית כהכי יעיל לבנית עצם (אוסטיאופורוזיס)
 2. מקום ראשון בעיצב וחיטוב הגוף
 3. לא יאומן של אימון לשרירי הבטן
 4. ההמלצה הכי חמה של כירופרקטורים למניעת כאבי גב
 5. עובד בעדינות על המפרקים ומחזק אותם
 6. אין כמו הפילאטיס מכשירים לשחרר סטרס
 7. ככה יורדים אחת ולתמיד במשקל
 8. . Pilates Machines makes a good brain BETTER!! פילאטיס מכשירים מכניס את המוח לכושר!
 9. מצטרפים ומרויחים כסף במתנה!

אסור לך להשאר מאחור! קבעו עכשיו את האימון שלכם בשיטה הכי לוהטת שיש היום!

וזה עוד במתנה! (*למצטרפים)

 

 

Do NOT follow this link or you will be banned from the site! דילוג לתוכן Secured By miniOrange