השיעורים שלנו

פילאטיס מכשירים

שיעור מדהים העובר על כל קבוצות השרירים הגדולות תוך אימון מגוון על הרפורמר, קאדילק ושילוב אביזרי פילאטיס כמו מג'יק, גליל ועוד. אחרי שיעור כזה מרגישים 'גוף חדש' חזק גמיש וקליל יותר.

פילאטיס מזרון

שיעור לא שגרתי המשלב את עקרונות הפילאטיס הקלאסי עם אלכסנדר, יוגה, טכניקות לבנית עצם ופאולה לצד המון מתיחות. שעה של תרגול יסודי בשילוב כדורי פיזיו, גליל, משקלי צמיד ועוד ממגוון הציוד של אילונגיישן.

שיעור משולב

שיעור שחציו פילאטיס מזרון וחציו פילאטיס מכשירים כל הטוב שרשום כאן לעיל בשיעור אחדJ

אירובי-לאטיס

שיעור מדליק ומלא אנרגיה של אירובי על הרפורמר, אימון קרדיו-וסקולר (סבולת לב-ריאה) עם המון עיצוב וחיזוק של בטן, ירכיים עם כל הגוף. וזה לא הכל!

בפילאטיס נמצאים 9 מתוך עשרת מרכיבי הכושר (שהם: כוח, מהירות, זריזות, גמישות, שווי משקל, קואורדינציה, כח מתפרץ, סבולת שריר, סבולת אנאירובית וסבולת לב-ריאה)

המרכיב היחיד שחסר לנו בשיעור פילאטיס מכשירים או מזרון הוא סבולת לב ריאה, ובשיעור האירובי לאטיס החזרנו את המרכיב החשוב הזה שמפעיל יחד את מערכת הלב, דם , נשימה ועצבים. השיעור הזה מעלה את האדרלנין ונוראדורפינים שמשפיעים על חיוניות ומצב רוח מרומם!

יוגה-לאטיס

יש קו משיק מענין שעובר בין היוגה והפילאטיס, עם הריכוז, המיקוד והנשימה..זו חויה יוצאת דופן לחבר בין השניים בשיעור אחד המשרה רוגע ושלות נפש לצד המון אתגר, כוח ומתיחה.

פילאטיס להריון

אימון הפילאטיס פשוט הופך את המסע המדהים הזה ששמו הריון לחויה אחרת, של הרגשה קלילה והריון חטוב.

חברות כאן מספרות את מה שמחקרים רבים הוכיחו: אימון הפילאטיס מקל מאוד על תסמיני ההריון ומהווה הכנה נפלאה של הגוף לקראת הלידה.

הריונית שמתאמנת תחווה פחות בחילות, הקאות ועוד כהנה לעומת לא מתאמנת, מה גם שתוספת המשקל הברוכה לא תוריד ממנה בגרם את רמת התפקוד, היא תשאר קלילה גמישה ומסוגלת לתנועה כמעט כמו לפני ההריון.

הבונוס העיקרי הוא העובדה שהגוף מגיע מוכן נפלא ללידה, מחקר שנעשה על נשים שהתאמנו בפילאטיס במהלך ההריון, מצביע על כך ששלב הלחיצות שלהן היה קצר משמעותית לעומת לא מתאמנות, שווה!

המיוחד באילונגיישן להריונית הוא האפשרות לקחת קורס הכנה פרטי ללידה עם בן הזוג , ולהנות מקורס ייחודי של טכניקת לאמאז' עם החזר מלא דרך קופות החולים.

פילאטיס לאוסטיאופורוזיס

” –  חוק וולף קובע שעצמות מתחזקות בתגובה לעומס המופעל עליהן .כדי להמשיך ולבנות עצם על הלחץ המופעל על העצם להיות גדול מהלחץ הרגיל.

פילאטיס מכשירים היא שיטת האימון היחידה המבוססת על התנגדות משתנה בעומסים מותאמים ומשתנים של קפיצים. במשך כל התרגול הגוף מגיב להתנגדות של הקפיץ .

השרירים בגופנו פועלים על עקרון הקפיץ, וזו הסיבה שבפילאטיס מכשירים הגוף מגיב מהר , מתחזק ומתחטב בתרגול מתמשך עם קפיצים.

לכן מבין 14 טכניקות אימון שונות, רק פילאטיס מכשירים הוכחה כשיטה הכי יעילה לצפיפות עצם!!

אימון אישי Personal Training

אימון אישי זה כמו לעצב את הבגד שלכם בול למידות שלכם. אם אתם סובלים מפציעה כלשהי וחוששים ובצדק להכנס לאימון בקבוצה רגילה. מתאים לכם לעבוד באימון אישי: כאן יתאימו תכנית אימונים ספציפית למצבכם בהתחשב ברקע, ביכולת ובמגבלה הנוכחית. אם אתם לא רוצים להשאר עם הפציעה..ואתם אופטימיים ומאמינים שתוכלו להתגבר על הפציעה וגם להחלים, מומלץ לקחת את האימון האישי שבאילוגיישן הוא פיזיו-לאטיס. פשוט פיזיותרפיה עם היתרונות הייחודיים של מכשירי הפילאטיס.

האימון מועבר ע"י אורה רוזנטל, הומיאופתית קלאסית RCHom Med בעלת נסיון של 25 שנה באימונים אישיים (בוגרת קורס חדרי כושר). האימון המיוחד אצל אורה משלב טיפול הומיאופתי המעניק מענה יסודי ומקיף במקרים של פריצות דיסק, בעיות ברכיים, כתף קפואה, פיברומיאלגיה, תאונות ופציעות שונות.

Elongation דילוג לתוכן Secured By miniOrange